Смартфон Tecno Spark Go 2024 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 35Фото 22 |
Tecno Spark Go 2024 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.6 ", 1612х720 (20:9), 267 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Tecno Spark Go 2024 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 150 →TECNO Spark Go 2024 (BG6) 4/128ГБ Gravity Black | 3 999 грн. |
Смартфон Tecno Spark Go 2024 (BG6) 4/128GB Dual Sim Magic Skin Green (4894 | 3 496 грн. |
Смартфон TECNO Spark Go 2024 (BG6) 4/128GB Alpenglow Gold 4894947018091 | 3 999 грн. |
Смартфон Tecno Spark Go 2024 (BG6) 4/128GB Magic Skin Green (UA UCRF) | 3 999 грн. |
Смартфон Tecno Spark Go 2024 (BG6) 4/128GB Dual Sim Gravity Black (4894947 | 3 505 грн. |
ще 20 пропозицій
За ціну менше 100$ це топ, він намагається вміти все, за свої гроші не викликає відрази. Виглядає цікаво. Добре тримає акумулятор, чохол та плівка в комплекті, дизайн, не погана швидкість роботи, стерео звук не ахті але дякую що є Не дуже яскравий дисплей, сенсорна кнопка не завжди спрацьовує, якість розмовного динаміка та мікрофона на трійку. Заряджання 2А Иван Иванович: користуюся Tecno Spark Go 2024 64GB/4GB менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Tecno Spark Go 2024
Ціни на Tecno Spark Go 2024 |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark Go 2024 64 ГБ / 3 ГБ | від 2 999 грн. | 160 пропозицій | ||
Tecno Spark Go 2024 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 799 грн. | 11 пропозицій | ||
Tecno Spark Go 2024 128 ГБ / 4 ГБ | від 3 471 грн. | 157 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →