Смартфон Tecno Spark 10 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 1Фото 9 |
Tecno Spark 10 128 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.6 ", 1612х720 (20:9), 267 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G37
Камера:2 модулі, 50 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Функція розширення ОЗП до 16 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Tecno Spark 10 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 51 →Смартфон TECNO Spark 10 (KI5q) 4/128Gb Meta Black 4895180797699 | 4 299 грн. |
Смартфон Tecno Spark 10 (KI5q) 8/128GB Meta Blue (UA UCRF) | 4 566 грн. |
Tecno Spark 10 (KI5q) 8/128GB NFC Dual Sim Meta White (4895180797736) 4895 | 4 999 грн. |
Смартфон Tecno Spark 10 (KI5q) 8/128GB Meta Blue (UA UCRF) | 4 483 грн. |
Tecno Spark 10 (KI5q) 8/128GB Meta Black (4895180797729) Tecno Spark 10 (K | 6 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відмінний телефон я вважаю його дуже потужним раніше користувався redmi note 5 і після цього телефону я цей телефон вважаю дуже крутим та потужним раджу красивий та дуже потужний за свою ціну нічого Seyqsvesi: користуюся Tecno Spark 10 128GB/8GB кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Tecno Spark 10
Ціни на Tecno Spark 10 |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark 10 128 ГБ / 4 ГБ | від 3 927 грн. | 23 пропозиції | ||
Tecno Spark 10 128 ГБ / 8 ГБ | від 3 999 грн. | 51 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →