Праска з парогенератором Tefal Express Essential SV 6115 (SV6115E0)
Фото 6 |
Tefal Express Essential SV 6115 |
|
Технологічна і стильна парова система. Цей праска допоможе помітно підвищити продуктивність прасування білизни, скоротивши попутно витрата часу і сил користувача. Ключовою особливістю прасувальної системи є підвищена потужність парогенератора — робочий тиск бойлера становить 5,2 бар, а щільність постійної подачі пари досягає 120 г/хв. Немає таких складок, які змогли б встояти перед натиском настільки сильною подачі пари.
А якщо і знайдуться сильно проблемні складки, для цього випадку передбачений паровий удар щільністю 280 г/хв. Праска з парогенератором Tefal Express Essential SV 6115 здатний гладити абсолютно будь-які речі, від грубої джинсової тканини, до ніжного шовку. Нагрівальна платформа представлена унікальною керамічної підошвою Xpress Glide. Особливістю даної підошви є покращений коефіцієнт ковзання. При цьому платформа демонструє чудові характеристики. Кераміка слабо схильна до зносу. Додатково поліпшені і антипригарні властивості. В даному прасці є абсолютно все, щоб гладити твердою рукою і отримувати завжди відмінний результат. Передові технології Tefal стоять на сторожі комфорту і благополуччя своїх користувачів!
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Express Essential SV 6115
Усі ціни 9 →Парогенератор Tefal Express Essential SV6115E0 | 3 940 грн. |
Парогенератор Tefal SV6115 Express Essential | 5 441 грн. |
Парогенератор Tefal Express Essential SV6115E0 | 5 412 грн. |
Парогенератор Tefal Express Essential SV 6115 (SV6115E0) Express Essential | 4 796 грн. |
Tefal Express Essential SV6115E0 | 4 690 грн. |