Термос Berlinger Haus Shiny Black BH-6818 0.75 л
Фото 3 |
Berlinger Haus Shiny Black BH-6818 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Shiny Black BH-6818 0.75 л
Berlinger Haus BH-6818 | 618 грн. |
Термос питний Berlinger Haus Metallic Line BH-6818 750 мл | 678 грн. |
Термос із нержавіючої сталі Berlinger Haus Metallic Line 750 мл (BH-6818) | 650 грн. |
Термос питний Berlinger Haus Metallic Line BH-6818 750 мл | 661 грн. |
Термос питний Berlinger Haus Metallic Line BH-6818 750 мл | 708 грн. |
Модификації Berlinger Haus Shiny Black BH-6818
Ціни на Berlinger Haus Shiny Black BH-6818 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Shiny Black BH-6817 0.5 л | від 382 грн. | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-6818 0.75 л | від 618 грн. | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-6819 1 л | від 688 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →