Термос Berlinger Haus i-Rose BH-6379 0.75 л
Фото 5 |
Berlinger Haus i-Rose BH-6379 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus i-Rose BH-6379 0.75 л
Термос Berlinger Haus 750 мл BH-6379 | 584 грн. |
Термос питний Berlinger Haus I-Rose Edition BH-6379 750 мл | 615 грн. |
Термос питний Berlinger Haus I-Rose Edition BH-6379 750 мл | 669 грн. |
Термос 750 мл Berlinger Haus I-Rose Edition BH-6379 | 464 грн. |
Термос питний Berlinger Haus I-Rose Edition 750 мл з нержавіючої сталі мід | 659 грн. |
Модификації Berlinger Haus i-Rose BH-6379
Ціни на Berlinger Haus i-Rose BH-6379 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus i-Rose BH-6376 0.5 л | від 299 грн. | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus i-Rose BH-6379 0.75 л | від 464 грн. | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus i-Rose BH-6382 1 л | від 514 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →