Витяжка Teka DVN 64030 TTC BK чорний
Фото 4 |
Teka DVN 64030 TTC BK чорний 2020 рік білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka DVN 64030 TTC BK чорний
Витяжка похила Teka DVN 64030 TTC BK | 10 095 грн. |
Teka DVN 64030 TTC BK | 12 792 грн. |
Teka DVN 64030 TTC BK | 13 104 грн. |
Вытяжка наклонная Teka DVN 64030 TTC BK | 10 513 грн. |
Витяжка похила Teka DVN 64030 TTC BK | 10 507 грн. |
Модификації Teka DVN 64030 TTC BK
Ціни на Teka DVN 64030 TTC BK |
---|---|---|---|---|
Teka DVN 64030 TTC WH білий | від 12 136 грн. | 8 пропозицій | ||
Teka DVN 64030 TTC BK чорний | від 10 095 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →