Духова шафа Teka HLB 8415 (111000052)
Фото 14 |
Teka HLB 8415 2022 рікнапрямні |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka HLB 8415
Усі ціни 13 →Teka Teka HLB 8415 BK (111000052) | 23 799 грн. |
Духові шафи Teka HLB 8415 BK 111000052 | 23 799 грн. |
Teka HLB8415 | 23 790 грн. |
ДУХОВА ШАФА TEKA HLB 8415 BK 111000052 | 23 799 грн. |
Духова шафа Teka HLB 8415 BK 111000052 | 23 799 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →