Набір посуду Krauff Wilhelm 26-303-003
Krauff Wilhelm 26-303-003 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Wilhelm 26-303-003
Набір каструль Krauff 8 предметів (26-303-003) | 3 385 грн. |
Набор кастрюль Krauff 8 предметов (26-303-003) | 3 385 грн. |
Набір посуду Krauff, 8 предметів (26-303-003) | 3 639 грн. |
Krauff 26-303-003 8 пр. 26-303-0038пр. | 3 639 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →