Духова шафа Teka HSB 630
Фото 3 |
Teka HSB 630 |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka HSB 630
Усі ціни 18 →Teka Teka HSB 630 BK (41560132) | 18 196 грн. |
Духові шафи Teka WISH Total HSB 630 чорний 41560132 | 18 196 грн. |
Електрична духова шафа Teka HSB 630 білий 41560131 41560133 | 18 196 грн. |
Духова шафа Teka HSB 630 WH 41560133 | 18 196 грн. |
Teka HSB 630 41560132 | 18 196 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →