Духова шафа Teka HLC 8440 C WH
Фото 7 |
Teka HLC 8440 C WH |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka HLC 8440 C WH
Усі ціни 12 →Teka Teka HLC 8440 C WH (111160011) | 37 178 грн. |
Електрична духова шафа + мікрохвилі Teka HLC 8440 C WH, біле скло (1111600 | 37 178 грн. |
ДУХОВА ШАФА + МІКРОХВИЛІ TEKA HLC 8440 C WH 111160011 білий | 37 178 грн. |
Духова шафа Teka HLC 8440 C WH 111160011 | 37 178 грн. |
Teka HLC 8440 C WH 111160011 | 37 178 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Teka HLC 8440 C WH
Ціни на Teka HLC 8440 C WH |
---|---|---|---|---|
Teka HLC 8440 C WH | від 37 178 грн. | 12 пропозицій | ||
Teka HLC 8440 C ST | від 37 178 грн. | 7 пропозицій | ||
Teka HLC 8440 C BK | від 37 178 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →