Вбудована мікрохвильова піч Teka MB 620 BI
Фото 10 |
Teka MB 620 BI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka MB 620 BI
Усі ціни 11 →Мікрохвильова піч Teka MB 620 BI (WISH, Easy) біла 40584001 | 12 432 грн. |
Мікрохвильова пічь Teka MB 620 BI (WISH, Easy) біла 40584001 | 12 432 грн. |
Мікрохвильова піч вбудована Teka MB 620 BI 40584001 | 12 432 грн. |
Teka MB 620 BI | 10 480 грн. |
Teka MB 620 BI | 17 794 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →