Теплоакумулятор для котла Teplobak VTA-4 5000 5000 л
Teplobak VTA-4 5000 |
|
Акумулюючий бак поставляється з поліестерової, пінополіуретанової ізоляцією або зовсім без неї. Уточнюйте при купівлі у продавців.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTA-4 5000 5000 л
Усі ціни 9 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4 5000 л без изоляции | 133 515 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4 5000 л без изоляции | 148 350 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4 5000 л с пенополиуретановой изоляцией | 161 766 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4 5000 л с полиэстеровой изоляцией | 166 023 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Teplobak VTA-4 5000
Ціни на Teplobak VTA-4 5000 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTA-4 400 400 л | від 19 350 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 500 500 л | від 20 511 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 750 750 л | від 26 703 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 1000 1000 л | від 30 767 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 1500 1500 л | від 37 346 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 2000 2000 л | від 53 019 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 3000 3000 л | від 78 561 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 4000 4000 л | від 118 229 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 5000 5000 л | від 133 515 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →