Теплоакумулятор для котла Teplobak VTA-1 Solar Plus 750 703 л
Teplobak VTA-1 Solar Plus 750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTA-1 Solar Plus 750 703 л
Усі ціни 9 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-1-солар плюс 750 л НТ1,5 ВТ4,45 без изоляц | 71 982 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-1-солар плюс 750 л НТ1,5 ВТ4,45 без изоляц | 79 980 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-1-солар плюс 750 л НТ1,5 ВТ4,45 с пенополи | 82 044 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-1-солар плюс 750 л НТ1,5 ВТ4,45 с полиэсте | 82 818 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Teplobak VTA-1 Solar Plus 750:
- Верхній теплообмінник з нержавіючої сталі, частина якого розташована безпосередньо в теплообміннику з чорної сталі
Модификації Teplobak VTA-1 Solar Plus 750
Ціни на Teplobak VTA-1 Solar Plus 750 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTA-1 Solar Plus 400 380 л | від 51 471 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 Solar Plus 500 474 л | від 57 857 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 Solar Plus 750 703 л | від 71 982 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 Solar Plus 1000 944 л | від 93 267 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 Solar Plus 1500 1430 л | від 109 715 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 Solar Plus 2000 1930 л | від 119 583 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →