Теплоакумулятор для котла Teplobak VTA/N-1 500/185 500 л 185 буфер
Teplobak VTA/N-1 500/185 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTA/N-1 500/185 500 л 185 буфер
Усі ціни 6 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТА/Н-1 500/185 НТ1,5 без изоляции | 71 208 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА/Н-1 500/185 НТ1,5 без изоляции | 79 120 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА/Н-1 500/185 НТ1,5 с изоляцией | 80 883 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА/Н-1 500/185 НТ1,5 с изоляцией | 89 870 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА/Н-1 500/185 НТ1,5 с изоляцией | 89 870 грн. |
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Teplobak VTA/N-1 500/185:
- Матеріал буферної ємності – нержавіюча сталь
Модификації Teplobak VTA/N-1 500/185
Ціни на Teplobak VTA/N-1 500/185 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTA/N-1 400/80 400 л 80 буфер | від 56 115 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTA/N-1 500/80 500 л 80 буфер | від 57 276 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTA/N-1 500/115 500 л 115 буфер | від 62 501 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTA/N-1 500/185 500 л 185 буфер | від 71 208 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTA/N-1 750/115 750 л 115 буфер | від 68 693 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTA/N-1 750/270 750 л 270 буфер | від 89 784 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTA/N-1 1000/115 1000 л 115 буфер | від 74 498 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTA/N-1 1000/270 1000 л 270 буфер | від 95 589 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTA/N-1 1500/115 1500 л 115 буфер | від 83 012 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTA/N-1 1500/270 1500 л 270 буфер | від 104 103 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTA/N-1 2000/115 2000 л 115 буфер | від 98 879 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTA/N-1 2000/270 2000 л 270 буфер | від 119 970 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →