Теплоакумулятор для котла Teplobak VTA-1 1000 944 л
Teplobak VTA-1 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTA-1 1000 944 л
Усі ціни 45 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-1 1000 л НТ1,8 ВТ1,55 без изоляции | 53 406 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-1 1000 л НТ1,8 ВТ1,55 без изоляции | 59 340 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-1 1000 л НТ1,8 ВТ1,55 с пенополиуретановой | 64 049 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-1 1000 л НТ1,8 ВТ1,55 с полиэстеровой изол | 65 597 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Teplobak VTA-1 1000:
- Теплообмінник розташований у верхній частині бака призначений для приготування води для ГВП
- Теплообмінник розташований в нижній частині бака використовується з сонячними колекторами або низькотемпературними системами нагрівання
Модификації Teplobak VTA-1 1000
Ціни на Teplobak VTA-1 1000 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTA-1 400 380 л | від 37 539 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 500 474 л | від 38 507 грн. | 18 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 750 703 л | від 44 312 грн. | 36 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 1000 944 л | від 53 406 грн. | 45 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 1500 1430 л | від 65 403 грн. | 45 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 2000 1930 л | від 81 851 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →