Теплоакумулятор для котла Teplobak VTP-1 3000 3000 л
Teplobak VTP-1 3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTP-1 3000 3000 л
Усі ціни 6 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-1 3000 л без изоляции | 104 490 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-1 3000 л без изоляции | 116 100 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-1 3000 л с изоляцией | 121 518 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-1 3000 л с изоляцией | 135 020 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-1 3000 л с изоляцией | 135 020 грн. |
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Teplobak VTP-1 3000:
- Бак обладнаний одним фланцем, який безпосередньо призначений для монтажу додаткових фланцевих теплообмінників або сухих ТЕНів
Модификації Teplobak VTP-1 3000
Ціни на Teplobak VTP-1 3000 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTP-1 400 400 л | від 30 186 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-1 500 500 л | від 32 508 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-1 750 750 л | від 53 535 грн. | 1 пропозиція | ||
Teplobak VTP-1 1000 1000 л | від 54 567 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-1 1500 1500 л | від 58 437 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-1 2000 2000 л | від 80 883 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-1 3000 3000 л | від 104 490 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-1 4000 4000 л | від 148 995 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-1 5000 5000 л | від 160 218 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →