Газовий котел TermoBar KS-G-50DS 50 кВт
Високопродуктивний підлоговий одноконтурний газовий котел з відкритою камерою згоряння. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для організації опалення житлових, офісних, комунально-побутових та виробничих приміщень площею до 400 м2. Може використовуватися в системах з природною та примусовою циркуляцією теплоносія, а також в складі обладнання модульних котелень.
Котел TermoBar KS-G-50DS оснащений низькофакельними секційними пальниками, виготовленими з якісної нержавіючої сталі, які створюють рівномірне «килимове полум'я». Теплообмінник унікальної конструкції забезпечує відмінну теплопередачу при порівняно компактних власних розмірах. Газомодуляционная автоматика італійської компанії Eurosit демонструє високу енергоефективність і запобігає аварійні ситуації, пов'язані з перегрівом, падінням тиску газу, зривом полум'я або відсутністю тяги. Для безпечної експлуатації котла необхідний постійний приплив свіжого повітря і димохідна система, що відповідає певним вимогам.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TermoBar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TermoBar.
Купити TermoBar KS-G-50DS 50 кВт
Газовый котел ТермоБар КС-Г-50 Дs | 39 820 грн. |
ТермоБар КС-Г-50ДS | 37 590 грн. |
Котел газовий димоходний Термо Бар КС-Г - 50 Дs | 37 500 грн. |
Модификації TermoBar KS-G-50DS
Ціни на TermoBar KS-G-50DS |
---|---|---|---|---|
TermoBar KS-G-7DS 7 кВт | від 10 380 грн. | 8 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-10DS 10 кВт | від 11 400 грн. | 8 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-12.5DS 12.5 кВт | від 11 866 грн. | 6 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-16DS 16 кВт | від 12 250 грн. | 9 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-20DS 20 кВт | від 14 350 грн. | 8 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-24DS 24 кВт | від 16 250 грн. | 5 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-30DS 30 кВт | від 18 690 грн. | 5 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-50DS 50 кВт | від 37 500 грн. | 3 пропозиції | ||
TermoBar KS-G-60DS 60 кВт | від 43 700 грн. | 3 пропозиції | ||
TermoBar KS-G-100DS 95 кВт | від 61 600 грн. | 4 пропозиції |