Газовий котел TermoBar KS-G-24DS 24 кВт
TermoBar KS-G-24DS 24 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:24 кВт, площа ~ 192 м²
Камера згоряння:відкрита
Всі характеристики
Характеристики KS-G-24DS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TermoBar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TermoBar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TermoBar KS-G-24DS 24 кВт
Газовый котел ТермоБар КС-Г-24 Дs | 17 120 грн. |
ТермоБар КС-Г-24ДS | 16 390 грн. |
Котел газовий димохідний Термобар КСГ-24 ДЅ | 16 587 грн. |
Котел газовий димоходний Термо Бар КС-Г - 24 Дs | 16 250 грн. |
Газовий котел димохідний ТермоБар КС-Г-24 ДS | 18 400 грн. |
anonim
22 грудня 2020, 18:22
Мощность котла, как узнать? #
Преобрёл б/у газовый, одноконтурный, дымоходный, котёл Термобар, без документов.Как узнать его мощность (для настройки автоматики)? По чём определить? Дякую.
Відеоогляди
Модификації TermoBar KS-G-24DS
Ціни на TermoBar KS-G-24DS |
---|---|---|---|---|
TermoBar KS-G-7DS 7 кВт | від 10 380 грн. | 8 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-10DS 10 кВт | від 11 400 грн. | 8 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-12.5DS 12.5 кВт | від 11 866 грн. | 6 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-16DS 16 кВт | від 12 250 грн. | 9 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-20DS 20 кВт | від 14 350 грн. | 8 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-24DS 24 кВт | від 16 250 грн. | 5 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-30DS 30 кВт | від 18 690 грн. | 5 пропозицій | ||
TermoBar KS-G-50DS 50 кВт | від 37 500 грн. | 3 пропозиції | ||
TermoBar KS-G-60DS 60 кВт | від 43 700 грн. | 3 пропозиції | ||
TermoBar KS-G-100DS 95 кВт | від 61 600 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →