Рюкзак Terra Incognita Trial 75 75 л
Фото 5 |
Terra Incognita Trial 75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Terra Incognita Trial 75 75 л
Усі ціни 63 →Рюкзак Terra Incognita Trial 75 синій/сірий | 5 168 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Trial 75 | 5 168 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Trial 75 зелений/світло-зелений | 5 168 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Trial 75 / синій/сірий | 5 168 грн. |
Рюкзак туристический Terra Incognita Trial 75 (Red/Grey) | 5 169 грн. |
ще 20 пропозицій
Рюкзак за свою ціну класний:зручний, міцний, надійний. Перевірив його, навантаживши в нього 12 кг, сидить добре. Єдине що бентежить пластини алюмінію в каркасі виглядають як ненадійними. Вони начебто з товстого металу, ребристі, але все одно на тлі рюкзака якісь мініатюрні, а так більше нічого. Пояс зручний, ніде не упирається чимось твердим, рівномірно розподіляє навантаження. По швах можу сказати, що прошито дуже добре, але іноді стирчать нитки. Їх небагато, але все одно не дуже. Місткий, багато кишень, дощовик у комплекті, фурнітура YKK що обіцяє бути надійним, зручна посадка, вага майже не відчувається. На вигляд слабенькі дуги каркаса, і з дрібниць на грудній стяжці у фастексі немає свистка, дрібниця ж було б приємно там побачити його (бачив таке на рюкзаках), трохи стирчать ниточки на деяких швах користуюся Terra Incognita Trial 75 менше місяця |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості рюкзака Terra Incognita Trial 75:
- Верхній клапан можна носити як окремий рюкзак
Модификації Terra Incognita Trial 75
Ціни на Terra Incognita Trial 75 |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita Trial 55 55 л | від 4 837 грн. | 43 пропозиції | ||
Terra Incognita Trial 75 75 л | від 5 168 грн. | 65 пропозицій | ||
Terra Incognita Trial 90 90 л | від 5 389 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →