Каструля TESCOMA Home Profi 774228
Очікується у продажу 3 093 грн. Тип: каструля; Макс. розмір (см): 28; Макс. об'єм (л): 8.5; Матеріал: сталь; Матеріал кришки: метал; Ручки: металеві; Антипригарне покриття: немає; сумісність з індукцією; миття в посудомийці; використання в духовці; багатошарове дно; Комплектація: Країна походження бренду: Чехія; |
TESCOMA Home Profi 774228 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації TESCOMA Home Profi 774228
Ціни на TESCOMA Home Profi 774228 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Home Profi 774216 | від 1 999 грн. | 2 пропозиції | ||
TESCOMA Home Profi 774218 | від 2 199 грн. | 4 пропозиції | ||
TESCOMA Home Profi 774220 | від 2 499 грн. | 3 пропозиції | ||
TESCOMA Home Profi 774222 | від 2 799 грн. | 4 пропозиції |