Каструля TESCOMA Home Profi 774018
TESCOMA Home Profi 774018 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Home Profi 774018
Каструля висока Tescoma HOME PROFI, з кришкою, Ø 18 см, 3,0 л 774018 | 2 299 грн. |
Каструля висока Tescoma Home Profi з кришкою 18 см, 3.0 л (774018) | 2 299 грн. |
Каструля висока HOME PROFI з кришкою 18 см 3,0 л . Tescoma 774018 | 2 299 грн. |
Каструля Tescoma Home Profi 3 л, 18 см (774018) | 2 299 грн. |
Модификації TESCOMA Home Profi 774018
Ціни на TESCOMA Home Profi 774018 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Home Profi 774018 | від 2 299 грн. | 4 пропозиції | ||
TESCOMA Home Profi 774020 | від 2 699 грн. | 4 пропозиції | ||
TESCOMA Home Profi 774022 | від 12 300 грн. | 1 пропозиція | ||
TESCOMA Home Profi 774024 | від 3 399 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →