Каструля TESCOMA Home Profi 774220
TESCOMA Home Profi 774220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Home Profi 774220
Каструля висока Tescoma Home Profi з кришкою 20 см 3 л (774220KM) | 2 499 грн. |
Каструля HOME PROFI з кришкою d20 см 3,0 л Tescoma 774220 | 2 499 грн. |
Каструля Tescoma Home Profi 20 см 3 л з кришкою (774220) | 2 499 грн. |
Модификації TESCOMA Home Profi 774220
Ціни на TESCOMA Home Profi 774220 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Home Profi 774216 | від 1 999 грн. | 2 пропозиції | ||
TESCOMA Home Profi 774218 | від 2 199 грн. | 4 пропозиції | ||
TESCOMA Home Profi 774220 | від 2 499 грн. | 3 пропозиції | ||
TESCOMA Home Profi 774222 | від 2 799 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →