Кухарський набір Maestro MR-1541
Фото 6 |
Maestro MR-1541 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1541
Усі ціни 12 →Maestro MR-1541 | 2 033 грн. |
Набір кухонного приладдя Maestro MR-1541 7 предметів | 2 229 грн. |
Набір кухонного приладдя 7 предметів Maestro MR-1541 | 1 999 грн. |
Набір кухонного приладдя Maestro MR-1541 (7 пр) | 1 852 грн. |
Набір кухонного приладдя Maestro 7 предметів (MR-1541) | 1 922 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →