Бойлер Tesy SimpatECO 50 (CTV504415D07TR)
Tesy SimpatECO 50 |
|
Простий, надійний та порівняно недорогий електричний накопичувальний водонагрівач з циліндричним корпусом, довготривалим занурювальним ТЕНом, якісною теплоізоляцією та корисною ємністю 50 л. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, який орієнтований на користувачів, які віддають перевагу якісній побутовій техніці перевірених брендів. На його основі можна створити основну або резервну систему гарячого водопостачання для обслуговування потреб невеликої родини, що складається з 1-2 осіб.
Водонагрівач Tesy SimpatECO 50 розрахований на робочий тиск до 7 бар та без проблем працює у вітчизняних централізованих водопровідних мережах. Складається з легкого зовнішнього та міцного сталевого внутрішнього корпусу, у проміжку між якими знаходиться високоефективний пінополімерний утеплювач INSUTECH, що зводить до мінімуму втрати тепла. Внутрішній бак виготовлений методом плазмового зварювання та покритий спеціальною термостійкою склокерамічною емаллю CRYSTAL TECH, яка легко переносить різкі перепади температур (додатковий захист забезпечує магнієвий анод). Один ТЕН (1500 Вт) з мідною оболонкою забезпечує підвищення температури всього корисного об'єму від 15 до 60 °C за 1 год 44 хв.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Купити Tesy SimpatECO 50
Усі ціни 78 →Tesy Tesy Simpat Eco CTV 504415 D07 TR 305486 | 5 332 грн. |
Бойлер Tesy SimpaECO 50 MT 50 л 99216 | 5 960 грн. |
Бойлер Tesy SimpatEco CTV 504415 D07 TRC 305570 | 5 375 грн. |
Бойлер електричний Tesy SimpatECO (CTV OL 504415 D07 TR) 305486 305486 | 5 332 грн. |
Tesy Водонагрівач електричний SimpatEco CTV 504415 D07 TRC 50 л, 1.5 кВт, | 4 901 грн. |
Модификації Tesy SimpatECO 50
Ціни на Tesy SimpatECO 50 |
---|---|---|---|---|
Tesy SimpatECO 50 | від 4 443 грн. | 78 пропозицій | ||
Tesy SimpatECO 80 | від 4 869 грн. | 71 пропозиція | ||
Tesy SimpatECO 100 | від 5 295 грн. | 73 пропозиції |