Бойлер Tesy Anticalc Slim GCV 803524D B14 TBRC (304891)
Tesy Anticalc Slim GCV 803524D B14 TBRC |
|
Стильний і енергоефективний побутовий накопичувальний електричний водонагрівач ємністю 80 л, оснащеним потужним "сухим" теном (2400 Вт) і здатний розігрівати воду до 60 °C. позиціонується як продукт середньої цінової категорії з лінійки Anticalc Slim зразка 2020 року. Може встановлюватися на стіну і працювати тільки у вертикальній орієнтації. Завдяки невеликому діаметру корпусу (35 см), без проблем поміститься в невеликі ніші або кути приміщень з обмеженою вільною площею.
Здатний забезпечити гарячою водою квартиру, невеликий котедж або двомісний готельний номер. Розрахований на експлуатацію під тиском до 8 бар. Може одночасно постачати кілька точок розбору (наприклад, ванну і кухню). Водонагрівач Tesy Anticalc Slim GCV 803524D B14 TBRC складається з пофарбованого зовнішнього циліндричного корпусу, пінополіуретанової теплоізоляції і міцного внутрішнього циліндричного накопичувального бака, виготовленого з якісної холоднокатаної листової сталі. Внутрішня поверхня бака захищена термостійкою склокерамічною емаллю і магнієвим анодом. Конструкція "сухого" Тена забезпечує рівномірну теплопередачу і знижене утворення накипу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Купити Tesy Anticalc Slim GCV 803524D B14 TBRC
Усі ціни 48 →Tesy Tesy Anticalc Slim GCV 803524D B14 TBRC, 5 лет безусловной гарантии! | 9 417 грн. |
Водонагрівач Tesy Anticalc Slim (GCV 8035 24D B14 TBRC) | 8 130 грн. |
Бойлер Tesy Anticalc Slim GCV 803524D B14 TBRC 304891 | 9 417 грн. |
Бойлер електричний Tesy Anticalc slim GCV 803516D B14 TBR (304891) 304891 | 9 417 грн. |
Водонагрівач Tesy Anticalc Slim GCV 803524D B14 TBRС 304891 | 9 134 грн. |
Модификації Tesy Anticalc Slim GCV 803524D B14 TBRC
Ціни на Tesy Anticalc Slim GCV 803524D B14 TBRC |
---|---|---|---|---|
Tesy Anticalc Slim GCV 303516D B14 TBRC | від 6 395 грн. | 28 пропозицій | ||
Tesy Anticalc Slim GCV 503516D B14 TBRC | від 7 006 грн. | 38 пропозицій | ||
Tesy Anticalc Slim GCV 803524D B14 TBRC | від 7 945 грн. | 48 пропозицій |