Бойлер Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW
Відео 10 |
Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW |
|
Високотехнологічний та продуктивний накопичувальний водонагрівач преміумкласу об'ємом 80 л з цифровим SMART-управлінням, інтегрованим Wi-Fi-модулем та функцією віддаленого керування за допомогою програми (Android та iOS). Розрахований на вертикальний монтаж на стіну. Позиціонується як продукт найвищої цінової категорії 2021 року. Здивує користувача не тільки продуманими алгоритмами управління нагріву, але й витривалістю, тривалим терміном служби.
Легко та гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр за рахунок згладжених ліній зовнішнього корпусу. Від більшості недорогих бойлерів подібної ємності також відрізняється використанням потужнішого нагрівача (2400 Вт) для максимально швидкого набору заданої температури (весь об'єм нагрівається від 15 до 60 ° C всього за 1 год 47 хв). Внутрішній бак водонагрівача Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW виконаний з маловуглецевої холоднокатаної сталі товщиною 1,8 мм, поверхня якої покрита двошаровим термостійким склокерамічним емаллю. Додатковий захист від корозії забезпечує електрохімічна протекторна система з магнієвим анодом. Може працювати в кількох режимах, один з яких є інтелектуальним: протягом тижня цифрова система вивчає графік витрати води, а потім підлаштовується під нього автоматично оптимізуючи графік підігріву для зниження добової витрати електроенергії.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Купити Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW
Усі ціни 33 →Tesy Tesy GCV 804724D C22 ECW 305083 | 17 329 грн. |
Бойлер Tesy Modeco Cloud GCV 804724D C22 ECW 305083 | 17 329 грн. |
Бойлер електричний Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW 80 л 2,4 кВт сухи | 14 139 грн. |
Tesy Водонагрівач електричний Modeco Cloud GCV 804724D C22 ECW 80 л, 2.4 к | 15 433 грн. |
Водонагрівач Tesy GCV 804724D C22 ECW | 16 925 грн. |
Потужний та «розумний» бойлер
Бойлер Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW має високу потужність - 2400 Вт, завдяки чому він швидко нагріває воду. За 1 годину 47 хвилин бойлер нагріє 82 літри водопровідної води з 15 до 60 °C. Для підігріву використовується "сухий" керамічний нагрівальний елемент. Бак має захист від корозії, що забезпечується магнієвим анодом та склокерамічним покриттям, яке покриває внутрішні поверхні бака. Сталеві деталі бака з'єднані між собою за допомогою плазмового зварювання. Виробник стверджує, що технології, що застосовуються, забезпечують високу надійність зварних швів і ефективний захист від корозії всередині бойлера. Він настільки впевнений у своїй продукції, що надає 7-річну гарантію на бак.
Ручне налаштування, автоматичні режими та керування через інтернет
Особливий інтерес бойлера Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW лежить не тільки у його внутрішньому вмісті, а й у електронному блоці керування, розташованому під баком. У цьому приладі реалізована велика функціональність, яка дозволяє налаштувати роботу пристрою та скоротити витрати електроенергії. Зокрема, водонагрівач має три економічні режими, один з яких є інтелектуальним. В інтелектуальному режимі пристрій вивчає звички користувача та обсяги споживання, щоб оптимізувати програму підігріву води. Налаштувати час роботи нагрівача та дні, коли він повинен працювати, можна через панель керування з LED-дисплеєм або віддалено через інтернет. Крім того, в електронному блоці вбудовані функції Boost (для одноразового нагрівання води до 75 °С без зміни інших налаштувань) та режим "канікули" (при якому прилад не грітиме воду протягом певної кількості днів, щоб не витрачати електроенергію, коли користувач відсутній ). Для керування всіма наведеними налаштуваннями можна використовувати програму tesyCloud, яку можна встановити після налаштування модуля Wi-Fi на смартфон з операційними системами Android або iOS.
За задоволення треба платити, але потім можна заощадити
Бойлер Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW має високу ціну через велику кількість електроніки та функцій, але завдяки можливості точного налаштування та класу енергоефективності класу В (високий показник для електричних водонагрівачів), він повинен окупити свою вартість за час експлуатації завдяки економії електроенергії при використання «економічних» режимів, а не при ручному налаштуванні температури води в баку.
Модификації Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW
Ціни на Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW |
---|---|---|---|---|
Tesy ModEco Cloud GCV 504716D C22 ECW | від 9 675 грн. | 11 пропозицій | ||
Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW | від 13 999 грн. | 33 пропозиції | ||
Tesy ModEco Cloud GCV 1004724D C22 ECW | від 14 619 грн. | 51 пропозиція | ||
Tesy ModEco Cloud GCV 1204724D C22 ECW | від 18 648 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy ModEco Cloud GCV 1504724D C22 ECW | від 16 299 грн. | 43 пропозиції |