Бойлер Tesy DRY 50 V (CTV504416DD06TR)
Tesy DRY 50 V |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tesy DRY 50 V
Усі ціни 66 →Tesy Tesy DRY 50V (CTV 50 44 16D D06 TR) 305096 | 6 880 грн. |
Бойлер Tesy Dry 50V CTV 504416D D06 TR 305096 | 6 880 грн. |
Бойлер електричний Tesy Dry 50V CTV 5044 16D D06 TR (305096) 305096 | 6 879 грн. |
Водонагрівач Tesy DRY 50 V 312188 | 7 476 грн. |
Водонагрівач Tesy DRY 50 л, сухий ТЕН 2х0,8 кВт (CTV504416DD06TR) 305096 | 6 880 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості водонагрівача Tesy DRY 50 V:
- плазмове зварювання бака
Модификації Tesy DRY 50 V
Ціни на Tesy DRY 50 V |
---|---|---|---|---|
Tesy DRY 50 V | від 5 580 грн. | 66 пропозицій | ||
Tesy DRY 80 V | від 6 347 грн. | 68 пропозицій | ||
Tesy DRY 100 V | від 6 800 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →