Бойлер Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 502712D E32 EC (306086)
Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 502712D E32 EC 50 л80 л |
|
Одна з топових моделей компактних накопичувальних водонагрівачів Tesy BelliSlimo об'ємом 50 л з двома внутрішніми баками, парою потужних сухих ТЕНів та електронним керуванням (сенсорна панель). Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2023, призначений для вимогливих користувачів, які обирають передові побутові моделі з підвищеною енергоефективністю. Від більшості недорогих моделей бойлерів з широким циліндричним корпусом, водонагрівач Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 502712D E32 EC відрізняється застосуванням компонування з двома внутрішніми баками (забезпечує помірний запас гарячої води, готової до безпосереднього використання), підвищеною швидкістю нагрівання.
Монтаж апарату виконується на стіну, причому можлива як вертикальна, і горизонтальна орієнтація. Однією з найважливіших переваг цієї моделі стала зменшена до 28 см глибина корпусу, завдяки якій він займає мінімум вільного простору. Електронне керування може працювати у автоматичному інтелектуальному режимі ECO SMART. Спочатку 7 днів автоматика фіксує графік витрати гарячої води, потім бойлер адаптується під цей розклад, знижуючи середньодобову витрату електроенергії. Два довговічні «сухі» трубчасті нагрівачі гарантують високу ефективність теплопередачі, зменшують утворення накипу і можуть працювати у двох режимах: 1200 або 2400 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Купити Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 502712D E32 EC
Усі ціни 42 →Tesy Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 502712D E32 EC 50 л | 16 082 грн. |
Бойлер Tesy Bellislimo Lite Dry GCR 502712D E32 EC 306086 | 16 082 грн. |
Електричний водонагрівач TESY Bellislimo LITE DRY GCR 502712D E32 EC 30608 | 15 394 грн. |
TESY Bellislimo LITE DRY GCR 502712D E32 EC 306086 | 14 323 грн. |
Водонагрівач Tesy Lite Dry GCR 502712D E32 EC 50л | 15 709 грн. |
Модификації Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 502712D E32 EC
Ціни на Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 502712D E32 EC |
---|---|---|---|---|
Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 502712D E32 EC | від 13 509 грн. | 42 пропозиції | ||
Tesy BelliSlimo Lite Dry GCR 802712D E32 EC | від 7 199 грн. | 45 пропозицій |