Бойлер Tesy GCV 1004724D C21 TS2R
Tesy GCV 1004724D C21 TS2R |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tesy GCV 1004724D C21 TS2R
Усі ціни 43 →Tesy Tesy ModEco Ceramic GCV 1004724D C21 TS2RC (7 лет безусловной гаранти | 12 169 грн. |
Бойлер Tesy Modeco Ceramic GCV 1004724D C21 TS2RC 302481 | 12 169 грн. |
Бойлер електричний Tesy ModEco Ceramic GCV 1004724D C21 TS2RC 100 л 302481 | 10 790 грн. |
Tesy Водонагрівач електричний Modeco Ceramic GCV 1004724D C21 TS2RC 100 л, | 11 804 грн. |
Водонагрівач Tesy GCV 1004724D C21 TS2RC | 12 169 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
21 листопада 2018, 18:50
Нужно докупать:УЗО,редуктор давления,изоляционную муфту,обр.и предохр.клапаны #
Відеоогляди
Модификації Tesy GCV 1004724D C21 TS2R
Ціни на Tesy GCV 1004724D C21 TS2R |
---|---|---|---|---|
Tesy GCV 504716D C21 TS2R | від 7 201 грн. | 52 пропозиції | ||
Tesy GCV 804724D C21 TS2R | від 8 823 грн. | 53 пропозиції | ||
Tesy GCV 1004724D C21 TS2R | від 9 867 грн. | 43 пропозиції | ||
Tesy GCV 1204724D C21 TS2R | від 11 799 грн. | 36 пропозицій | ||
Tesy GCV 1504724D C21 TS2R | від 13 499 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →