Зварювальний напівавтомат-інвертор Tex-AC TA-00-611
Фото 7 |
Tex-AC TA-00-611 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-00-611
Сварочный аппарат ТехАС ТА-00-611 | 8 729 грн. |
Інверторний зварювальний апарат ТехАС MIG/MAG/MMA (ТА-00-611) | 8 729 грн. |
Зварювальний апарат Tex.AC ТА-00-611 | 8 729 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →