Зварювальний інвертор Tex-AC TA-00-011
Фото 5 |
Tex-AC TA-00-011 250 A 6.4 кВA без кейса300 A 7.5 кВA |
|
Робота від зниженої і підвищеної напруги — 140 – 250 В
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-00-011
Инверторный сварочный аппарат Tex-ac RAPTOR ТА-00-011 ММА-300 51616 | 5 721 грн. |
ЗВАРЮВАЛЬНИЙ АПАРАТ TEX.AC RAPTOR | ТА-00-011 ТА-00-011 | 5 049 грн. |
Сварочный инвертор ТехАС RAPTOR ММА 300 (ТА-00-011) ТА-00-011 | 5 721 грн. |
Модификації Tex-AC TA-00-011
Ціни на Tex-AC TA-00-011 |
---|---|---|---|---|
Tex-AC TA-00-010 | від 3 699 грн. | 8 пропозицій | ||
Tex-AC TA-00-011 | від 5 049 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →