Блок живлення Thermaltake TR2 S TR2 S 500W
Відео 24Фото 5 |
Thermaltake TR2 S TR2 S 500W 500 Вт600 Вт |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Купити Thermaltake TR2 S TR2 S 500W
Усі ціни 33 →Блок живлення Thermaltake TR2 S 500W (PS-TRS-0500NPCWEU-2) | 2 038 грн. |
Блок питания Thermaltake TR2 S 500W (PS-TRS-0500NPCWEU-2) | 2 038 грн. |
Блок живлення Thermaltake TR2 S 500W (PS-TRS-0500NPCWEU-2) TR2 S 500W (PS- | 2 037 грн. |
Блок живлення 500w 2.3/a-pfc/1 2см/80+ ps-trs-0500npcweu-2 500w thermaltak | 2 216 грн. |
Блок живлення ThermalTake 500W (PS-TRS-0500NPCWEU-2) | 2 150 грн. |
Ефективний і доступний БЖ від Thermaltake
TR2 S ― це ефективний і доступний (за мірками компанії Thermaltake) блок живлення з активною корекцією потужності та сертифікатом 80+. Тобто при напрузі 230 Вт і діапазоні навантажень від 20% до 100% потужності, ККД блоку живлення може досягати 86% і не опускається нижче 82%. І на все це дається гарантія в три роки замість звичних двох.
Навантаження 420 Вт по лінії 12V
Попри початковий рівень, у Thermaltake вийшов добротно зібраний блок живлення з якісною та грамотною схемотехнікою, який у багатьох нюансах виглядає цікавіше інших бюджетників. Сумніви викликають хіба що малознайомі нам конденсатори від китайської компанії Chengx. Втім, TR2 S демонструє стабільні показники роботи при тривалому навантаженні й хороше навантаження по основній лінії 12V ― конденсатор Capxon 330 мкФ розрахований на 420 Ват. До того ж він пропонує достатній набір роз'ємів і оптимальну довжину проводки для підключення комплектуючих. Завдяки цьому модель можна сміливо рекомендувати як для складання простої робочої системи (тут краще підійде варіант на 450 Вт), так і для досить потужного ігрового ПК з відеокартою калібру GeForce RTX 2060 і 6-ядерним процесором типу Ryzen 5 3600.
Тихий, але не безшумний
Варто зауважити, що Thermaltake хоч і не Be Quiet!, але тиху продукцію теж робити вміє. Тому однією з фішок даного блоку живлення заявлена практично безшумна робота. Та це не зовсім так. Для охолодження начинки використовується цілком звичайною кулер TT-1225 на 7 лопатей, такий же як і в більшості бюджетних блоків живлення. Тому якщо до навантаження у 220 Вт система охолодження працює практично безшумно, то при переході за межі 440 Вт рівень шуму вже вище середнього. І він збільшується при підвищенні навантаження на систему, досягаючи 34 – 35 дБ. В принципі, здебільшого цей шум не виділяється на тлі систем охолодження інших комплектуючих, але називати його «виключно тихим» було б не справедливо.
Модификації Thermaltake TR2 S
Ціни на Thermaltake TR2 S |
---|---|---|---|---|
Thermaltake TR2 S TR2 S 500W | від 1 984 грн. | 34 пропозиції | ||
Thermaltake TR2 S TR2 S 600W | від 2 739 грн. | 2 пропозиції |