Блок живлення Xilence Performance A+ III XP450R11
Фото 5 |
Xilence Performance A+ III XP450R11 2020 рікPerformance |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Performance A+ III XP450R11
Усі ціни 41 →Xilence Performance A+ III 450W (XP450R11) XP450R11 | 1 994 грн. |
Блок питания Xilence Performance A+ Iii XP450R11 450W (XN081) | 1 994 грн. |
Блок живлення Xilence Performance A+ Iii XP450R11 450W (XN081) | 1 994 грн. |
Блок живлення Xilence Performance A+ III XP450R11 450W (XN081) Performance | 2 007 грн. |
Блок живлення 450W Xilence Performance A+ III (XP450R11) XP450R11 | 2 069 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Xilence Performance A+ III
Ціни на Xilence Performance A+ III |
---|---|---|---|---|
Xilence Performance A+ III XP450R11 | від 1 946 грн. | 42 пропозиції | ||
Xilence Performance A+ III XP550R11 | від 1 469 грн. | 1 пропозиція | ||
Xilence Performance A+ III XP750MR11 | від 3 289 грн. | 1 пропозиція | ||
Xilence Performance A+ III XP850MR11 | від 3 594 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →