Проточний водонагрівач Thermex Topflow 8000 (211 019)
Відео 9Фото 4 |
Thermex Topflow 8000 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex Topflow 8000
Усі ціни 7 →Thermex Thermex Topflow 8000 | 6 005 грн. |
Thermex Topflow 8000 | 5 136 грн. |
Водонагреватель THERMEX Topflow 8000 | 5 764 грн. |
Проточний водонагрівач Thermex Topflow 8000 | 8 000 грн. |
Водонагрівач Проточний THERMEX Topflow 8000 | 5 899 грн. |
Проточний водонагрівач Thermex Topflow 8000 | 6 005 грн. |
Електричний проточний водонагрівач THERMEX Topflow 8000 | 5 756 грн. |
Відеоогляди
Модификації Thermex Topflow 8000
Ціни на Thermex Topflow 8000 |
---|---|---|---|---|
Thermex Topflow 15000 | від 6 313 грн. | 7 пропозицій | ||
Thermex Topflow 6000 | від 5 290 грн. | 15 пропозицій | ||
Thermex Topflow 8000 | від 5 136 грн. | 7 пропозицій | ||
Thermex Topflow 10000 | від 8 200 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →