Твердопаливний котел Thermo Alliance Vulcan SF 20 V3.0 20 кВт
Thermo Alliance Vulcan SF 20 V3.0 20 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:20 кВт, площа ~ 160 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 180 мм
Для теплоізоляції стін використана мінеральна вата, товщиною 40 мм. Дверцята можна переважити на інший бік. Нове покоління серії Vulcan.
Всі характеристики
Характеристики Vulcan SF 20 V3.0
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermo Alliance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermo Alliance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermo Alliance Vulcan SF 20 V3.0 20 кВт
Thermo Alliance Котел твердопаливний сталевий Thermo Alliance Vulcan V 3.0 | 44 000 грн. |
Котел твердопаливний сталевий Thermo Alliance Vulcan V 3.0 SF 20 | 49 800 грн. |
Твердопаливний котел THERMO ALLIANCE Vulcan V 3.0 SF 20 | 44 238 грн. |
Модификації Thermo Alliance Vulcan SF 20 V3.0
Ціни на Thermo Alliance Vulcan SF 20 V3.0 |
---|---|---|---|---|
Thermo Alliance Vulcan SF 15 V3.0 15 кВт | від 38 220 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermo Alliance Vulcan SF 18 V3.0 18 кВт | від 42 370 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermo Alliance Vulcan SF 20 V3.0 20 кВт | від 44 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermo Alliance Vulcan SF 27 V3.0 27 кВт | від 48 783 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermo Alliance Vulcan SF 35 V3.0 35 кВт | від 53 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermo Alliance Vulcan SF 40 V3.0 40 кВт | від 63 125 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →