Thomas MultiClean X10 Parquet (788577)
Відео 8Фото 10 |
Thomas MultiClean X10 Parquet |
|
Універсальний пилосос для сухого та вологого прибирання, який впевнено можна зарахувати до побутової техніки преміумкласу. Пристрій може стати незамінним помічникам в складному процесі підтримання приміщення в чистоті: ретельно збирає пил, очищає повітря, миє будь-які поверхні. Спеціальна система водяної фільтрації Aqua box, в поєднанні з низкою додаткових фільтрів, забезпечує ефективне усунення пилу, бруду і різних мікроорганізмів, у тому числі робить повітря в приміщенні чистіше і свіжіше.
Насадка Aqua Stealth дозволяє проводити прибирання з виведенням плям, які піддаються розчинним мийним засобам. Thomas MultiClean X10 Parquet успішно пройшов атестацію на придатність використання алергіками. Потужність мотора — 1700 Вт, а потужність повітряного потоку в насадці — до 325 Вт. Також варто звернути увагу на ємний пилозбірник, що забезпечує можливість тривалої роботи без необхідності очищення. Комплектація пристрою розширена, серед іншого включає насадки для м'яких меблів, паркету, збору води і миття.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thomas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thomas.
Купити Thomas MultiClean X10 Parquet
Усі ціни 62 →Пилосос Thomas MultiClean X10 Parquet (788577) | 14 999 грн. |
Thomas Thomas Multi Clean X10 Parquet | 16 999 грн. |
Пилосос миючий Thomas Multi Clean X10 Parquet 788577 | 16 835 грн. |
Миючий пилосос з мішком і аквафільтром Thomas MultiClean X10 Parquet (7885 | 14 069 грн. |
THOMAS MULTI CLEAN X10 PARQUET | 14 999 грн. |
1 0 0 23 |
Якістю пилососа задоволені. Смокне чудово. Після першого прибирання порадувала довжина кабелю. Вистачає на всі кімнати. У нас троячка. Брали цей пилосос саме для миття ламінату та меблів. Результатом більш ніж задоволені. На підлогах немає розводів, меблі оновилися і майже сухі після миття. Приємним доповненням був пульт управління на ручці. Всі Немає користуюся Thomas MultiClean X10 Parquet кілька місяців |