Комп'ютерне крісло ThunderX3 TC5
Відео 6Фото 68 |
ThunderX3 TC5 |
|
Стильне та ергономічне комп'ютерне (геймерське) крісло з оббивкою AIR Tec, що дихає, і високою спинкою з розвиненою бічною підтримкою для багатогодинної плідної роботи за персональним комп'ютером або тривалих ігрових сесій. За його створення використовувалися лише якісні матеріали, а основі лежить продумана і перевірена часом конструкція. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року.
Пропонується у 12 варіантах різних колірних рішень. Ідеально підійде для програмістів, тестувальників, системних адміністраторів, фахівців з інформаційної безпеки, веб-дизайнерів, монтажерів медіаконтенту, редакторів та копірайтерів. Цю модель можна сміливо рекомендувати геймерам-початківцям, ентузіастам і досвідченим кіберспортсменам. Комп'ютерне крісло ThunderX3 TC5 отримало надійний і функціональний сталевий механізм типу Tilt, який забезпечує 3 основних типи регулювання.
Можливе похитування всього крісла (від 3 до 18 °) та його блокування. Спеціальна пружина з ручкою регулювання змінює жорсткість хитання, що дозволяє налаштувати комфортну пружність механізму. Якісний газліфт 4-го класу забезпечує налаштування висоти сидіння щодо рівня столу. Є регульовані підлокітники, рухомі у трьох площинах. Таке крісло буде комфортним для користувачів зростом від 150 см до 185 см, а його сталевий каркас справляється з навантаженням до 150 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThunderX3 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThunderX3.
Купити ThunderX3 TC5
Усі ціни 18 →Комп'ютерне крісло для геймера ThunderX3 TC5 All Black TEGC-2044101.11 | 7 505 грн. |
Thunderx3 TC5 Bumblebee Yellow TEGC2042101Y1 | 11 767 грн. |
Крісло Thunderx3 TC5 Neon Green TEGC2042101G1 | 8 815 грн. |
Компьютерное кресло для геймера ThunderX3 TC5 All Black TEGC-2044101.11 | 7 506 грн. |
Компьютерное кресло для геймера ThunderX3 TC5 All White TEGC-2044102.21 | 8 525 грн. |