Стайлер Tico Professional Ultra Sleek Ceramic (100221)
Tico Professional Ultra Sleek Ceramic |
|
Пластини мають розмір 24 мм в ширину і 100 мм у довжину. Діапазон температур нагрівання 130 – 230 °C.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tico Professional 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tico Professional.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tico Professional Ultra Sleek Ceramic
Усі ціни 7 →Випрямляч для волосся Tico Professional Ultra Sleek Ceramic (100221) | 1 233 грн. |
Випрямляч TICO ULTRA SLEEK CERAMIC 24 мм чорний (100221) (0297472) | 1 439 грн. |
Праска для волосся Tico Professional Ultra Sleek Ceramic Black 24 мм | 1 315 грн. |
Випрямляч для волосся Tico Professional Ultra Sleek Ceramic (100221) [7806 | 1 451 грн. |
Праска Tico Ultra Sleek Ceramic 100221 | 1 300 грн. |
Утюг для волосся Tico Professional Ultra Sleek Ceramic Black 24 мм | 1 370 грн. |
Щипці TICO Professional 100221 Ultra з керамікою чорний (TICO100221) | 1 452 грн. |
Серія Ultra Sleek складається з таких моделей
Ultra Sleek Ceramic
Ultra Sleek Titanium
Ultra Sleek Platinum
РекомендуємоПорівняти в таблиці →