Вантажна шина TIGAR ROAD AGILE D 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
TIGAR ROAD AGILE D 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TIGAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TIGAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TIGAR ROAD AGILE D 295/80 R22.5 152M
TIGAR Вантажна шина TIGAR ROAD AGILE D (ведуча) 295/80R22.5 152/148M | 15 660 грн. |
Вантажна шина TIGAR ROAD AGILE D (ведуча) 295/80R22.5 152/148M | 15 298 грн. |
Вантажна шина TIGAR ROAD AGILE D (ведуча) 295/80R22.5 152/148M | 15 443 грн. |
TIGAR Вантажна шина TIGAR ROAD AGILE D (ведуча) 295/80R22.5 152/148M | 15 370 грн. |
Відеоогляди
Модификації TIGAR ROAD AGILE D 295/80 R22.5 152M
Ціни на TIGAR ROAD AGILE D 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
TIGAR ROAD AGILE D 295/80 R22.5 152M | від 15 298 грн. | 4 пропозиції | ||
TIGAR ROAD AGILE D 315/70 R22.5 154L | від 15 100 грн. | 6 пропозицій | ||
TIGAR ROAD AGILE D 315/80 R22.5 156L | від 14 942 грн. | 6 пропозицій |