Вантажна шина TIGAR ROAD AGILE D 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
TIGAR ROAD AGILE D 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TIGAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TIGAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TIGAR ROAD AGILE D 315/80 R22.5 156L
Tigar Road Agile D (ведущая) (315/80R22.5 156L) | 15 320 грн. |
Tigar Road Agile D (приводная) 315/80 R22.5 156/150L 20PR "3PMSF" | 14 942 грн. |
Вантажна шина TIGAR ROAD AGILE D (ведуча) 315/80R22.5 156/150L | 15 236 грн. |
TIGAR Вантажна шина TIGAR ROAD AGILE D (ведуча) 315/80R22.5 156/150L | 15 309 грн. |
Відеоогляди