Вантажна шина Fullrun TB755 315/80 R22.5 157M
Виберіть розмір вантажної шини
Fullrun TB755 315/80 R22.5 157M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fullrun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fullrun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fullrun TB755 315/80 R22.5 157M
Fullrun TB755 (ведущая) (315/80R22.5 157M) | 14 916 грн. |
Fullrun TB755 (приводная) 315/80 R22.5 157/154M 20PR | 14 562 грн. |
Fullrun TB755 ведуча ведуча (315/80R22,5 157/154M/M) 380929 | 14 624 грн. |
Шина Fullrun TB755 (провідна) 315/80 R22.5 157M/154M PR20 | 16 324 грн. |