Літня шина TIGAR Summer SUV 215/65 R16 102H
Відео 5Фото 6 |
Виберіть розмір шин
TIGAR Summer SUV 215/65 R16 102H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 102 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TIGAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TIGAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TIGAR Summer SUV 215/65 R16 102H
Усі ціни 33 →Шина Tigar Summer Suv 215/65 R16 102H XL | 2 954 грн. |
Tigar Summer SUV 215/65 R16 102H XL | 2 915 грн. |
Tigar Summer Suv 215/65 R16 102H XL | 3 202 грн. |
Tigar Summer Suv 215/65 R16 102H XL | 3 100 грн. |
Tigar Summer SUV (215/65R16 102H) | 3 043 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 1 3 |
Відмінна шина, відката 1.5 роки Все в нормі Немає користуюся TIGAR Summer SUV 215/65 R16 102H більше року |
Відмінна модель, брав те саме з іншою назвою - КОРМОРАН недоліків не помічено, досить м'яка, не особливо галаслива, високий протектор і міцна боковина (розрізав каменем у Караптах, але колесо, незважаючи на видимий поріз, залишилося в строю) досить м'яка, не особливо галаслива, високий протектор і міцна боковина Гальмує не дуже добре, проте це очікувано, враховуючи протектор |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації TIGAR Summer SUV 215/65 R16 102H
Ціни на TIGAR Summer SUV 215/65 R16 102H |
---|---|---|---|---|
TIGAR Summer SUV 215/65 R16 98H | від 4 426 грн. | 1 пропозиція | ||
TIGAR Summer SUV 215/65 R16 102H | від 2 915 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →