Витяжка ELEYUS Breeze 1200 60 IS нержавіюча сталь
Фото 10 |
ELEYUS Breeze 1200 60 IS нержавіюча сталь 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Breeze 1200 60 IS нержавіюча сталь
Усі ціни 39 →Кухонна витяжка Eleyus BREEZE 1200 60 IS | 6 299 грн. |
ELEYUS BREEZE 1200 60 IS | 5 978 грн. |
Витяжка телескопічна Eleyus Breeze 1200 60 IS | 5 200 грн. |
Вытяжка Eleyus Breeze 1200 60 Is | 5 844 грн. |
ELEYUS BREEZE 1200 60 IS | 5 948 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Breeze 1200 60 IS
Ціни на ELEYUS Breeze 1200 60 IS |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Breeze 1200 60 BG бежевий | від 4 809 грн. | 36 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 1200 60 WH білий | від 4 295 грн. | 42 пропозиції | ||
ELEYUS Breeze 1200 60 IS нержавіюча сталь | від 4 799 грн. | 40 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 1200 60 BL чорний | від 4 809 грн. | 63 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →