Кухонний ніж Tojiro DP F-660
Tojiro DP F-660 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tojiro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tojiro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tojiro DP F-660
Усі ціни 9 →Кухонний ніж Накірі 165 мм Tojiro DP Damascus (F-660) | 7 999 грн. |
Кухонний ніж Накірі 165 мм Tojiro DP Damascus (F-660) | 6 699 грн. |
Кухонный нож Накири 165 мм Tojiro Classic Damascus (F-660) F-660 | 6 699 грн. |
Кухонний ніж Накірі 165 мм Tojiro DP Damascus (F-660) | 6 682 грн. |
Ніж для овочів Накір Tojiro 37Layered DP Damascus Steel Nakiri (F-660) | 6 699 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →