Струбцина Tolsen 10191 500 мм (10191)
Tolsen 10191 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 10191 500 мм
Усі ціни 10 →Tolsen тип-F 120х500мм ПРОФІ (10191) | 600 грн. |
Струбцина Tolsen "ПРОФІ" столярна тип-F 120х500 мм (10191) 10191 | 600 грн. |
Струбцина столярна TOLSEN профі тип-F 120х500 мм (10191) | 570 грн. |
Tolsen Струбцина Tolsen "ПРОФІ" столярна тип-F 120х500 мм (10191) 10191 | 600 грн. |
Струбцина столярна Tolsen Profi тип F, 120x500мм (10191) 10191 | 684 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tolsen 10191
Ціни на Tolsen 10191 |
---|---|---|---|---|
Tolsen 10189 300 мм | від 494 грн. | 10 пропозицій | ||
Tolsen 10191 500 мм | від 502 грн. | 10 пропозицій | ||
Tolsen 10193 800 мм | від 772 грн. | 7 пропозицій | ||
Tolsen 10194 1000 мм | від 863 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →