Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Лещата й струбцини   /   Tolsen

Струбцина Tolsen 10193 800 мм (10193)

Фото - Лещата Tolsen 10193 800 мм
Tolsen 10193
Тип
струбцина
Конструкція
F-подібна
Механізм стиснення
гвинтовий
Ширина затискання
800 мм
Глибина затискання
120 мм
Особливості конструкції
змінні губки
Матеріал корпуса
сталь
Вага
1.88 кг
Офіційний сайт
tolsentools.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2018
Маркування виробника
10193

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.

Купити Tolsen 10193 800 мм

Усі ціни 9 →

Tolsen 10193

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 14 міс. від виробника
Поскаржитись
752 грн.

Струбцина Tolsen "ПРОФІ" столярна тип-F 120х800 мм (10193) 10193

Конструкція струбцини - F-образна, матеріал корпуса - метал, чавун, розміри - 120 x 800 мм, Кількість - 1 шт
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
812 грн.

Струбцина Tolsen "ПРОФІ" столярна тип-F 120х800 мм (10193) 10193

+ 28 балів ITbox, Конструкція струбцини - F-образна, матеріал корпуса - метал, чавун, розміри - 120 x 800 мм, Кількість - 1 шт
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Струбцина Tolsen 120х800 мм (10193) 10193

Струбцина столярна Tolsen тип F 120x800 мм (10193) — це міцний затискний інструмент, призначений для надійної фіксації велики... щех заготовок під час столярних, монтажних і ремонтних робіт. Вона використовується для щільного притискання деталей між собою або до робочої поверхні, що особливо важливо під час склеювання, свердління чи складання конструкцій. Модель має F-подібну металеву конструкцію з чавунними губками та сталевою напрямною, що забезпечує високу жорсткість і стабільну силу затиску навіть при роботі з великими деталями. Завдяки гвинтовому механізму можна плавно регулювати притискне зусилля, а ергономічна рукоятка робить використання зручним і контрольованим під час тривалих робіт.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
810 грн.

Tolsen 10193 — Струбцина Профі, тип F, 120x800мм

Tolsen Струбцина Профі, тип F, 120x800мм
Comtrade.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
797 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Tolsen 10193 800 мм

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Tolsen 10193

Ціни на Tolsen 10193
Tolsen 10189 300 ммвід 614 грн.9 пропозицій
Tolsen 10191 500 ммвід 705 грн.10 пропозицій
Tolsen 10193 800 ммвід 752 грн.9 пропозицій
Tolsen 10194 1000 ммвід 832 грн.9 пропозицій
Відеоогляди