Біти / торцеві голівки Tolsen 20360
Фото 4 |
Tolsen 20360 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 20360
Біти Tolsen двосторонні S2 хрестові РН2 x 65 мм 10 шт. (6933528721222) | 177 грн. |
Біти двосторонні Tolsen хрестові РН2 65мм 10шт (20360) | 122 грн. |
Набір двосторонніх біт Tolsen РН2/РН2*65мм S2, 10шт. (20360) | 211 грн. |
Набір біт Tolsen двосторонні S2 хрестові РН 2х65 мм, 10шт (20360) | 164 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →