Литий диск Tomason AR1 9x20/5x120 ET40 DIA65,1
Відео 1Фото 7 | від 13 112 до 15 099 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Tomason AR1 13
Характеристики
Tomason AR1 9x20/5x120 ET40 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason AR1 9x20/5x120 ET40 DIA65,1
Сортувати
Tomason AR1 Matt Anthracite Diamond Polished (R20 W9.0 PCD5x120 ET40 DIA65 | 14 899 грн. |
Tomason AR1 (9J x 20 5x120 ET40 DIA65.1) Glossy Black На замовлення з Євро | 13 464 грн. |
Диски Tomason AR1 9x20 5x120 ET40 DIA65,1 (diamond black polished) (100247 | 14 007 грн. |
Tomason AR1 Black Diamond Polished (R20 W9.0 PCD5x120 ET40 DIA65.1) | 15 099 грн. |
Tomason AR1 Black Painted (R20 W9.0 PCD5x120 ET40 DIA65.1) | 15 099 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі