Литий диск Tomason TN1 7x17/4x100 ET38 DIA63,4
Відео 3Фото 6 | від 5 670 до 7 899 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Tomason TN1 63
Характеристики
Tomason TN1 7x17/4x100 ET38 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN1 7x17/4x100 ET38 DIA63,4
Сортувати
Литые диски Tomason TN1 R17 W7 PCD4x100 ET38 DIA63.4 (gloss black) 1001900 | 6 265 грн. |
Диски Tomason TN1 7x17 4x100 ET38 DIA63,4 (gloss black) | 6 264 грн. |
Tomason TN1 (R17 W7.0 PCD4x100 ET38 DIA63.4) GB | 6 122 грн. |
Tomason TN1 7x17 4x100 ET38 DIA63.4 GB | 5 670 грн. |
TOMASON Легковий диск TOMASON TN1 GLOSSY BLACK R17 W7 PCD4x100 ET38 DIA63. | 6 519 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі