Литий диск Tomason TN4 9x20/5x120 ET48 DIA65,1
Відео 5Фото 6 | від 12 030 до 14 315 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Tomason TN4 20
Характеристики
Tomason TN4 9x20/5x120 ET48 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN4 9x20/5x120 ET48 DIA65,1
Сортувати
Литые диски Tomason TN4 R20 W9 PCD5x120 ET48 DIA65.1 (HBP) 1001135920 | 13 287 грн. |
Диски Tomason TN4 9x20 5x120 ET48 DIA65,1 (HBP) | 13 270 грн. |
Tomason TN4 (R20 W9.0 PCD5x120 ET48 DIA65.1) HBP | 13 387 грн. |
Tomason TN4 9x20 5x120 ET48 DIA65.1 HBP | 12 030 грн. |
TOMASON TOMASON TN4 HBP R20 W9 PCD5x120 ET48 DIA65.1 | 13 858 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі